Vivo X100 Ultra lansmanı ertelendi

Vivo’nun bu ay Çin’de Vivo X Fold 3 serisi katlanabilir telefonları ve Vivo Pad 3 serisi amiral gemisi tabletleri tanıtmak için bir lansman etkinliği düzenlemesi bekleniyor. Ayrıca, Vivo’nun çok beklenen Vivo X100 Ultra modelini Nisan ayı sonlarında Çin’de duyuracağı iddia edilmişti. Ancak yeni gelen bilgilere göre, bu cihazın piyasaya sürülmesi daha da ertelenmiş durumda. Duyumculardan gelen son bilgilere göre, Vivo X100 Ultra’nın lansmanı Mayıs ayına kadar gerçekleşmeyebilir. Bu da cihazın Mayıs ayında veya daha sonrasında piyasaya sürülebileceğine işaret ediyor. Cihazın Android telefonlarda bugüne kadar görülmemiş en güçlü kamera kurulumuna sahip olacağı söyleniyor.

Söz konusu cihazın, OIS desteğine sahip 50 megapiksellik LYT-900 ana kamera ve 200x dijital yakınlaştırmayı destekleyebilecek 200 megapiksellik bir periskop telefoto kameraya sahip olması bekleniyor. Ayrıca, kamera kurulumunun 50 megapiksellik IMX598 ultra geniş lens ve bir IMX758 telefoto kamera içerebileceği de iddialar arasında. Vivo’nun X100 Ultra’nın lansmanını neden ertelediğine dair net bir bilgi bulunmamakta.

Vivo X100 Ultra lansmanı ertelendi

Şu anda piyasada bulunan Vivo X100 ve X100 Pro modelleri Dimensity 9300 yonga seti ile donatılmışken, X100 Ultra modelinin Snapdragon 8 Gen 3 çipi ile gelmesi bekleniyor. Vivo’nun ayrıca Vivo X100s adında bir telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu modelin düz bir ekran, yeni Dimensity 9300 Plus yonga seti ve 120W hızlı şarj desteği ile geleceği iddia ediliyor. Vivo X100s modelinin, X100 Ultra ile birlikte piyasaya sürülmesi muhtemel görünüyor.

Bu bilgiler, piyasa beklentileri ve teknoloji meraklılarının ilgisini çeken önemli gelişmeleri içeriyor. Ancak Vivo tarafından henüz resmi bir teyit yapılmadığını unutmamak gerekir. Teknoloji dünyasındaki bu tür haberlerin her zaman değişkenlik gösterebileceğini ve son dakika gelişmeleriyle farklı bir yön alabileceğini akılda tutmakta fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x